Rezonans Bobrowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Bobrowice

Rezonans Bobrowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Bobrowice? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Bobrowice? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Bobrowice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Bobrowice jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Bobrowice robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Bobrowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Bobrowice

Miasteczko Bobrowice to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-627. Miasteczko należy do powiatu krośnieńskiego. Powierzchnia zajmuje 184,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Bobrowice wynosi ok. 3 210. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Bobrowice gęstość zaludnienia wynosi 17 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FKR.

Miasteczko Bobrowice leży blisko takich miejscowości jak: Dąbie (10,1 km), Lubsko (20,0 km) , Nowogród Bobrzański (19,4 km) , Maszewo (18,4 km), Krosno Odrzańskie (12,2 km), Świdnica (21,6 km) , Czerwieńsk (19,9 km).

Niezależnie od pory roku Bobrowice i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając dużo niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Bobrowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Bobrowice i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Bobrowice stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.