Rezonans Borów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Borów

Rezonans Borów

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Borów? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Borów? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Borów stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Borów jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Borów wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Borów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Borów

Miasteczko Borów to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-160. Miasto należy do powiatu strzelińskiego. Obszar zajmuje 98,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Borów wynosi ok. 5 324. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Borów gęstość zaludnienia wynosi 54 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miejscowość Borów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Jordanów Śląski (8,8 km), Kondratowice (12,8 km) , Kobierzyce (10,5 km) , Domaniów (9,9 km), Żórawina (9,6 km), Łagiewniki (14,5 km) , Strzelin (12,5 km).

W każdej porze roku Borów i okolica przyciąga odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Borów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Borów i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Borów tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.