Rezonans Cieszyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Cieszyn

Rezonans Cieszyn

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Cieszyn? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Cieszyn? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Cieszyn wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Cieszyn jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Cieszyn robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Cieszyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Cieszyn

Miasto Cieszyn to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 43-400. Miasto należy do powiatu cieszyńskiego. Powierzchnia zajmuje 28,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1220. Liczba mieszkańców miasta Cieszyn osiąga ok. 34 876. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Cieszyn gęstość zaludnienia wynosi 1 219,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SCI.

Miasto Cieszyn leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Skoczów (12,6km), Szczyrk (28,2km) , Strumień (20,7km) , Wisła (20,2km), Ustroń (13,1km), Wodzisław Śląski (30,5km) , Jastrzębie-Zdrój (21,8km).

Niezależnie od pory roku Cieszyn i okolica urzeka turystów zapewniając sporo rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Cieszyn posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Cieszyn i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Cieszyn tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.