Rezonans Czchów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Czchów

Rezonans Czchów

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Czchów? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Czchów? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Czchów wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Czchów jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Czchów robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Czchów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Czchów

Miejscowość Czchów to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-860. Miasteczko należy do powiatu brzeskiego. Obszar zajmuje 14,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1333. Liczba mieszkańców miejscowości Czchów osiąga ok. 2 380. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Czchów gęstość zaludnienia wynosi 168,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBR.

Miasteczko Czchów leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Zakliczyn (9,5km), Bochnia (23,1km) , Nowy Wiśnicz (18,0km) , Wojnicz (17,6km), Brzesko (15,2km), Limanowa (23,6km) , Ciężkowice (21,8km).

W każdej porze roku Czchów i okolica urzeka turystów oferując sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Czchów posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Czchów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Czchów zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.