Rezonans Dobra

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Dobra

Rezonans Dobra

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dobra? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Dobra? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Dobra wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Dobra jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Dobra wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Dobra

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dobra

Miejscowość Dobra to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-642. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 109,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Dobra osiąga ok. 9 967. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Dobra gęstość zaludnienia wynosi 90 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Dobra leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Tymbark (5,1 km), Mszana Dolna (13,4 km) , Limanowa (12,4 km) , Słopnice (7,2 km), Jodłownik (6,4 km), Kamienica (13,7 km) , Wiśniowa (12,5 km).

Niezależnie od pory roku Dobra i okolica przyciąga turystów zapewniając moc rozrywek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Dobra posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Dobra i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Dobra stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.