Rezonans Dziwnów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Dziwnów

Rezonans Dziwnów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Dziwnów? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Dziwnów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Dziwnów stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Dziwnów jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Dziwnów robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Dziwnów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Dziwnów

Miasteczko Dziwnów to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 72-418. Miasto należy do powiatu kamieńskiego. Obszar zajmuje 5,0 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 2004. Liczba mieszkańców miasteczka Dziwnów sięga ok. 2 707. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Dziwnów gęstość zaludnienia wynosi 544,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZKA.

Miasto Dziwnów leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Kamień Pomorski (6,7km), Trzebiatów (32,9km) , Golczewo (26,6km) , Międzyzdroje (23,3km), Wolin (22,9km), Świnoujście (36,3km) , Gryfice (31,0km).

W każdej porze roku Dziwnów i okolica urzeka turystów gwarantując sporo rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Dziwnów posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Dziwnów i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Dziwnów zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.