Rezonans Gaworzyce

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Gaworzyce

Rezonans Gaworzyce

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Gaworzyce? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Gaworzyce? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Gaworzyce stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Gaworzyce jest nieinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Gaworzyce robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Gaworzyce

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Gaworzyce

Miasto Gaworzyce to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-180. Miejscowość należy do powiatu polkowickiego. Powierzchnia zajmuje 76,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Gaworzyce osiąga ok. 4 019. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Gaworzyce gęstość zaludnienia wynosi 52 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DPL.

Miasteczko Gaworzyce leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Radwanice (7,8 km), Nowe Miasteczko (12,8 km) , Jerzmanowa (11,8 km) , Bytom Odrzański (10,9 km), Żukowice (8,6 km), Przemków (13,0 km) , Niegosławice (12,5 km).

Bez względu na porę roku Gaworzyce i okolica urzeka odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Gaworzyce posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Gaworzyce i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Gaworzyce oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.