Rezonans Jasienica Rosielna

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Jasienica Rosielna

Rezonans Jasienica Rosielna

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jasienica Rosielna? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Jasienica Rosielna? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Jasienica Rosielna stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Jasienica Rosielna jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Jasienica Rosielna robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Jasienica Rosielna

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jasienica Rosielna

Miasto Jasienica Rosielna to miasteczko, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-220. Miasteczko należy do powiatu brzozowskiego. Powierzchnia zajmuje 57,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jasienica Rosielna osiąga ok. 7 829. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Jasienica Rosielna gęstość zaludnienia wynosi 137 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RBR.

Miasteczko Jasienica Rosielna leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Domaradz (4,8 km), Krościenko Wyżne (12,9 km) , Haczów (10,3 km) , Niebylec (10,3 km), Brzozów (7,8 km), Dydnia (15,8 km) , Korczyna (11,2 km).

W każdej porze roku Jasienica Rosielna i okolica zachwyca turystów oferując sporo rozrywek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Jasienica Rosielna posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Jasienica Rosielna i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Jasienica Rosielna tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.