Rezonans Jawor

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Jawor

Rezonans Jawor

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jawor? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Jawor? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Jawor wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Jawor jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Jawor robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Jawor

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jawor

Miasteczko Jawor to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-400. Miejscowość należy do powiatu jaworskiego. Obszar zajmuje 18,8 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jawor wynosi ok. 23 266. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Jawor gęstość zaludnienia wynosi 1 237,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJA.

Miasteczko Jawor leży blisko takich miast i miasteczek jak: Strzegom (15,6km), Wojcieszów (21,7km) , Złotoryja (20,1km) , Legnica (17,1km), Bolków (15,6km), Jaworzyna Śląska (23,3km) , Świerzawa (20,9km).

Bez względu na porę roku Jawor i okolica przyciąga turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Jawor posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Jawor i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Jawor oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.