Rezonans Jelcz-Laskowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Jelcz-Laskowice

Rezonans Jelcz-Laskowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jelcz-Laskowice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Jelcz-Laskowice? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Jelcz-Laskowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Jelcz-Laskowice jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Jelcz-Laskowice robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Jelcz-Laskowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jelcz-Laskowice

Miasteczko Jelcz-Laskowice to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-220. Miasteczko należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 17,1 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1987. Liczba mieszkańców miasteczka Jelcz-Laskowice osiąga ok. 15 867. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Jelcz-Laskowice gęstość zaludnienia wynosi 930,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miejscowość Jelcz-Laskowice leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Oława (8,5km), Oleśnica (22,0km) , Brzeg (20,7km) , Bierutów (19,7km), Siechnice (11,9km), Wiązów (24,4km) , Wrocław (21,7km).

W każdej porze roku Jelcz-Laskowice i okolica urzeka turystów zapewniając wiele niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Jelcz-Laskowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Jelcz-Laskowice i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Jelcz-Laskowice daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.