Rezonans Jerzmanowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Jerzmanowa

Rezonans Jerzmanowa

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jerzmanowa? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Jerzmanowa? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Jerzmanowa wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Jerzmanowa jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Jerzmanowa wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Jerzmanowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jerzmanowa

Miejscowość Jerzmanowa to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 67-222. Miasteczko należy do powiatu głogowskiego. Obszar zajmuje 63,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Jerzmanowa osiąga ok. 4 925. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Jerzmanowa gęstość zaludnienia wynosi 77 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DGL.

Miasto Jerzmanowa leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Radwanice (7,3 km), Gaworzyce (11,8 km) , Żukowice (9,5 km) , Grębocice (8,5 km), Głogów (8,0 km), Pęcław (14,4 km) , Polkowice (10,5 km).

W każdej porze roku Jerzmanowa i okolica urzeka turystów oferując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Jerzmanowa posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Jerzmanowa i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Jerzmanowa oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.