Rezonans Jeżewo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Jeżewo

Rezonans Jeżewo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Jeżewo? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Jeżewo? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Jeżewo wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Jeżewo jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Jeżewo wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Jeżewo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jeżewo

Miejscowość Jeżewo to miasto, które położone jest w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 09-205. Miejscowość należy do powiatu świeckiego. Powierzchnia zajmuje 156,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Jeżewo wynosi ok. 8 125. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Jeżewo gęstość zaludnienia wynosi 52 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CSW.

Miasto Jeżewo leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Świecie (11,3 km), Lniano (17,7 km) , Osie (13,7 km) , Warlubie (13,6 km), Drzycim (13,2 km), Grudziądz (17,9 km) , Dragacz (16,8 km).

Niezależnie od pory roku Jeżewo i okolica urzeka turystów gwarantując dużo niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Jeżewo posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jeżewo i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Jeżewo oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.