Rezonans Jeżów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Jeżów

Rezonans Jeżów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Jeżów? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Jeżów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Jeżów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Jeżów jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Jeżów robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Jeżów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Jeżów

Miasteczko Jeżów to miasteczko, które leży w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 95-047. Miasteczko należy do powiatu brzezińskiego. Obszar zajmuje 64,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jeżów osiąga ok. 3 437. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Jeżów gęstość zaludnienia wynosi 54 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELW EBR.

Miasto Jeżów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Słupia (4,5 km), Żelechlinek (11,9 km) , Lipce Reymontowskie (9,5 km) , Głuchów (6,7 km), Rogów (5,7 km), Koluszki (13,1 km) , Godzianów (10,2 km).

W każdej porze roku Jeżów i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Jeżów posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jeżów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Jeżów tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.