Rezonans Kętrzyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Kętrzyn

Rezonans Kętrzyn

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Kętrzyn? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Kętrzyn? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Kętrzyn stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Kętrzyn jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Kętrzyn wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Kętrzyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kętrzyn

Miasto Kętrzyn to miasto, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 11-400. Miasto należy do powiatu kętrzyńskiego. Obszar zajmuje 10,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1357. Liczba mieszkańców miasteczka Kętrzyn sięga ok. 27 478. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Kętrzyn gęstość zaludnienia wynosi 2 654,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 89, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NKE.

Miejscowość Kętrzyn leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Reszel (15,3km), Węgorzewo (28,3km) , Mrągowo (24,1km) , Ryn (19,0km), Korsze (18,5km), Bisztynek (30,8km) , Giżycko (26,0km).

Bez względu na porę roku Kętrzyn i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Kętrzyn posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Kętrzyn i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Kętrzyn tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.