Rezonans Kondratowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Kondratowice

Rezonans Kondratowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Kondratowice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Kondratowice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Kondratowice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Kondratowice jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Kondratowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Kondratowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Kondratowice

Miasteczko Kondratowice to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-160. Miejscowość należy do powiatu strzelińskiego. Obszar zajmuje 98,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Kondratowice osiąga ok. 4 363. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Kondratowice gęstość zaludnienia wynosi 45 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miasto Kondratowice leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Łagiewniki (6,6 km), Borów (12,8 km) , Jordanów Śląski (11,1 km) , Strzelin (9,2 km), Niemcza (9,2 km), Dzierżoniów (17,0 km) , Ciepłowody (11,8 km).

Bez względu na porę roku Kondratowice i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Kondratowice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Kondratowice i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Kondratowice stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.