Rezonans Lądek-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Lądek-Zdrój

Rezonans Lądek-Zdrój

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Lądek-Zdrój? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Lądek-Zdrój? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Lądek-Zdrój wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Lądek-Zdrój jest nieinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Lądek-Zdrój wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Lądek-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lądek-Zdrój

Miejscowość Lądek-Zdrój to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-540. Miasto należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 20,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1325. Liczba mieszkańców miejscowości Lądek-Zdrój sięga ok. 5 685. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Lądek-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 279,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miejscowość Lądek-Zdrój leży w pobliżu takich miejscowości jak: Stronie Śląskie (5,3km), Bardo (20,5km) , Bystrzyca Kłodzka (17,6km) , Paczków (16,1km), Złoty Stok (11,3km), Otmuchów (24,9km) , Kłodzko (18,5km).

W każdej porze roku Lądek-Zdrój i okolica urzeka odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Lądek-Zdrój posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Lądek-Zdrój i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Lądek-Zdrój daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.