Rezonans Lisewo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Lisewo

Rezonans Lisewo

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Lisewo? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Lisewo? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Lisewo wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Lisewo jest nieinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Lisewo wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Lisewo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Lisewo

Miejscowość Lisewo to miasto, które znajduje się w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 86-230. Miasteczko należy do powiatu chełmińskiego. Obszar zajmuje 86,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lisewo osiąga ok. 5 282. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Lisewo gęstość zaludnienia wynosi 61 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 56, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CCH.

Miejscowość Lisewo leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Płużnica (7,6 km), Wąbrzeźno (17,4 km) , Stolno (12,4 km) , Chełmża (10,6 km), Papowo Biskupie (9,6 km), Chełmno (18,4 km) , Kijewo Królewskie (16,8 km).

Bez względu na porę roku Lisewo i okolica zachwyca odwiedzających oferując ogrom niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Lisewo posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Lisewo i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Lisewo tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.