Rezonans Marciszów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Marciszów

Rezonans Marciszów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Marciszów? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Marciszów? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Marciszów stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Marciszów jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Marciszów wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Marciszów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Marciszów

Miejscowość Marciszów to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-410. Miejscowość należy do powiatu kamiennogórskiego. Powierzchnia zajmuje 81,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Marciszów osiąga ok. 4 553. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Marciszów gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKA.

Miejscowość Marciszów leży w pobliżu takich miejscowości jak: Janowice Wielkie (5,9 km), Mysłakowice (15,6 km) , Kamienna Góra (13,0 km) , Bolków (10,7 km), Czarny Bór (10,2 km), Lubawka (16,8 km) , Stare Bogaczowice (13,5 km).

Niezależnie od pory roku Marciszów i okolica urzeka odwiedzających gwarantując wiele atrakcji. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Marciszów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Marciszów i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Marciszów tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.