Rezonans Maszewo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Maszewo

Rezonans Maszewo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Maszewo? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Maszewo? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Maszewo stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Maszewo jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Maszewo wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Maszewo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Maszewo

Miejscowość Maszewo to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-614. Miasto należy do powiatu goleniowskiego. Obszar zajmuje 5,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1278. Liczba mieszkańców miasta Maszewo wynosi ok. 3 342. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Maszewo gęstość zaludnienia wynosi 603,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZGL.

Miasto Maszewo leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Goleniów (17,1km), Dobrzany (28,7km) , Dobra (19,2km) , Chociwel (18,3km), Stargard (17,8km), Suchań (29,8km) , Nowogard (20,1km).

W każdej porze roku Maszewo i okolica zachwyca turystów gwarantując ogrom niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Maszewo posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Maszewo i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Maszewo daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.