Rezonans Mysłakowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Mysłakowice

Rezonans Mysłakowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Mysłakowice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Mysłakowice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Mysłakowice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Mysłakowice jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Mysłakowice robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Mysłakowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Mysłakowice

Miejscowość Mysłakowice to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-533. Miasto należy do powiatu jeleniogórskiego. Obszar zajmuje 88,0 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Mysłakowice wynosi ok. 10 218. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Mysłakowice gęstość zaludnienia wynosi 117 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJE.

Miasto Mysłakowice leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Podgórzyn (6,7 km), Wleń (20,8 km) , Marciszów (15,6 km) , Janowice Wielkie (11,1 km), Jeżów Sudecki (10,9 km), Świerzawa (20,9 km) , Stara Kamienica (16,5 km).

W każdej porze roku Mysłakowice i okolica przyciąga turystów gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Mysłakowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Mysłakowice i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Mysłakowice zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.