Rezonans Oława

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Oława

Rezonans Oława

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Oława? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Oława? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Oława wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Oława jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Oława robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Oława

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Oława

Miasteczko Oława to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-200. Miasto należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 27,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1234. Liczba mieszkańców miasteczka Oława sięga ok. 32 883. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Oława gęstość zaludnienia wynosi 1 201,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miasteczko Oława leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Jelcz-Laskowice (8,5km), Wrocław (25,3km) , Wiązów (16,0km) , Brzeg (15,5km), Siechnice (14,1km), Bierutów (26,6km) , Strzelin (24,3km).

Bez względu na porę roku Oława i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Oława posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Oława i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Oława stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.