Rezonans Pęcław

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Pęcław

Rezonans Pęcław

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Pęcław? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Pęcław? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Pęcław stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Pęcław jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Pęcław robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Pęcław

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pęcław

Miejscowość Pęcław to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 67-240. Miasteczko należy do powiatu głogowskiego. Obszar zajmuje 64,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Pęcław wynosi ok. 2 284. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Pęcław gęstość zaludnienia wynosi 36 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DGL.

Miejscowość Pęcław leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Grębocice (7,0 km), Rudna (14,7 km) , Głogów (11,0 km) , Niechlów (10,2 km), Szlichtyngowa (7,8 km), Kotla (15,7 km) , Jerzmanowa (14,4 km).

Bez względu na porę roku Pęcław i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele atrakcji. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Pęcław posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Pęcław i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Pęcław stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.