Rezonans Pieszyce

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Pieszyce

Rezonans Pieszyce

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Pieszyce? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Pieszyce? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Pieszyce stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Pieszyce jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Pieszyce robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Pieszyce

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pieszyce

Miasto Pieszyce to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-250. Miasteczko należy do powiatu dzierżoniowskiego. Powierzchnia zajmuje 17,7 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Pieszyce wynosi ok. 7 170. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Pieszyce gęstość zaludnienia wynosi 404,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DDZ.

Miasto Pieszyce leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Bielawa (3,7km), Jedlina-Zdrój (16,7km) , Głuszyca (15,1km) , Piława Górna (11,8km), Dzierżoniów (5,7km), Świdnica (17,1km) , Nowa Ruda (15,7km).

Niezależnie od pory roku Pieszyce i okolica zachwyca turystów zapewniając moc atrakcji. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Pieszyce posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Pieszyce i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Pieszyce zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.