Rezonans Przewóz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Przewóz

Rezonans Przewóz

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Przewóz? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Przewóz? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się do określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Przewóz wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Przewóz jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Przewóz robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Przewóz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Przewóz

Miasto Przewóz to miasto, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 68-132. Miasto należy do powiatu żarskiego. Obszar zajmuje 178,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Przewóz sięga ok. 3 200. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Przewóz gęstość zaludnienia wynosi 18 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FZA.

Miejscowość Przewóz leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Wymiarki (9,4 km), Tuplice (23,4 km) , Trzebiel (19,6 km) , Iłowa (17,1 km), Lipinki Łużyckie (16,3 km), Pieńsk (26,6 km) , Żary (22,0 km).

Niezależnie od pory roku Przewóz i okolica przyciąga turystów oferując wiele atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Przewóz posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Przewóz i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Przewóz tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.