Rezonans Rozprza

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Rozprza

Rezonans Rozprza

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Rozprza? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Rozprza? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Rozprza wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Rozprza jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Rozprza robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Rozprza

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Rozprza

Miasto Rozprza to miasteczko, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 97-340. Miasto należy do powiatu piotrkowskiego. Powierzchnia zajmuje 163,1 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Rozprza sięga ok. 12 306. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Rozprza gęstość zaludnienia wynosi 76 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 44, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od EPI.

Miasteczko Rozprza leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Wola Krzysztoporska (8,6 km), Moszczenica (15,4 km) , Gorzkowice (12,3 km) , Ręczno (11,7 km), Łęki Szlacheckie (11,7 km), Kamieńsk (17,7 km) , Sulejów (14,4 km).

Niezależnie od pory roku Rozprza i okolica przyciąga turystów oferując sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Rozprza posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Rozprza i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Rozprza oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.