Rezonans Ścinawa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Ścinawa

Rezonans Ścinawa

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Ścinawa? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Ścinawa? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Ścinawa wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Ścinawa jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Ścinawa wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Ścinawa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ścinawa

Miejscowość Ścinawa to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-330. Miejscowość należy do powiatu lubińskiego. Powierzchnia zajmuje 13,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1248. Liczba mieszkańców miasteczka Ścinawa osiąga ok. 5 677. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Ścinawa gęstość zaludnienia wynosi 419,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DLU.

Miejscowość Ścinawa leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Lubin (16,3km), Polkowice (27,1km) , Wąsosz (24,5km) , Wołów (17,4km), Prochowice (16,5km), Góra (29,3km) , Brzeg Dolny (25,2km).

W każdej porze roku Ścinawa i okolica przyciąga turystów gwarantując moc atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Ścinawa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Ścinawa i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Ścinawa oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.