Rezonans Sitno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Sitno

Rezonans Sitno

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Sitno? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Sitno? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Sitno wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Sitno jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Sitno robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Sitno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sitno

Miejscowość Sitno to miasteczko, które znajduje się w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 22-424. Miejscowość należy do powiatu zamojskiego. Obszar zajmuje 111,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Sitno wynosi ok. 6 766. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Sitno gęstość zaludnienia wynosi 61 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 84, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LZA.

Miasto Sitno leży blisko takich miejscowości jak: Łabunie (8,1 km), Grabowiec (15,6 km) , Komarów-Osada (12,8 km) , Miączyn (10,7 km), Zamość (9,0 km), Krynice (15,7 km) , Skierbieszów (15,2 km).

W każdej porze roku Sitno i okolica zachwyca turystów oferując ogrom atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Sitno posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Sitno i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Sitno stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.