Rezonans Sława

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Sława

Rezonans Sława

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Sława? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Sława? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Sława wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Sława jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Sława wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Sława

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sława

Miasteczko Sława to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-410. Miasteczko należy do powiatu wschowskiego. Powierzchnia zajmuje 14,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Sława wynosi ok. 4 311. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Sława gęstość zaludnienia wynosi 289,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FWS.

Miasto Sława leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Wschowa (18,5km), Kargowa (26,0km) , Głogów (23,6km) , Bytom Odrzański (23,5km), Szlichtyngowa (21,7km), Wolsztyn (26,8km) , Nowa Sól (25,7km).

Bez względu na porę roku Sława i okolica urzeka odwiedzających gwarantując sporo atrakcji. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Sława posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Sława i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Sława zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.