Rezonans Słubice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Słubice

Rezonans Słubice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Słubice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Słubice? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Słubice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Słubice jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Słubice robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Słubice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słubice

Miasteczko Słubice to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 09-533. Miejscowość należy do powiatu słubickiego. Obszar zajmuje 19,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasta Słubice wynosi ok. 16 816. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Słubice gęstość zaludnienia wynosi 875,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasto Słubice leży niedaleko takich miejscowości jak: Rzepin (18,5km), Sulęcin (39,1km) , Kostrzyn nad Odrą (26,9km) , Ośno Lubuskie (24,2km), Cybinka (23,6km), Witnica (42,5km) , Torzym (35,7km).

Niezależnie od pory roku Słubice i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując ogrom atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Słubice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Słubice i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Słubice stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.