Rezonans Słupia

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Słupia

Rezonans Słupia

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Słupia? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Słupia? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Słupia stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Słupia jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Słupia wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Słupia

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słupia

Miejscowość Słupia to miasteczko, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 09-206. Miasteczko należy do powiatu skierniewickiego. Powierzchnia zajmuje 41,1 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Słupia osiąga ok. 2 651. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Słupia gęstość zaludnienia wynosi 65 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ESK.

Miasteczko Słupia leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Jeżów (4,5 km), Maków (11,6 km) , Rogów (7,1 km) , Godzianów (6,6 km), Lipce Reymontowskie (5,2 km), Łyszkowice (15,1 km) , Głuchów (8,1 km).

Niezależnie od pory roku Słupia i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Słupia posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Słupia i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Słupia zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.