Rezonans Słupsk

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Słupsk

Rezonans Słupsk

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Słupsk? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Słupsk? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Słupsk wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Słupsk jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Słupsk robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Słupsk

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słupsk

Miejscowość Słupsk to miasteczko, które położone jest w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-200. Miasteczko należy do powiatu miasto na prawach powiatu. Obszar zajmuje 43,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1265. Liczba mieszkańców miejscowości Słupsk sięga ok. 91 465. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Słupsk gęstość zaludnienia wynosi 2 119,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GS.

Miasteczko Słupsk leży niedaleko takich miejscowości jak: Ustka (16,8km), Bytów (44,4km) , Darłowo (40,2km) , Kępice (26,4km), Sławno (25,3km), Łeba (47,3km) , Polanów (44,3km).

Niezależnie od pory roku Słupsk i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując sporo rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Słupsk posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Słupsk i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Słupsk stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.