Rezonans Stronie Śląskie

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Stronie Śląskie

Rezonans Stronie Śląskie

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Stronie Śląskie? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Stronie Śląskie? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu określenia kondycji badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Stronie Śląskie stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Stronie Śląskie jest nieinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Stronie Śląskie robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Stronie Śląskie

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Stronie Śląskie

Miasteczko Stronie Śląskie to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-550. Miasto należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 2,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1967. Liczba mieszkańców miasteczka Stronie Śląskie wynosi ok. 5 755. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Stronie Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 2 418,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miasto Stronie Śląskie leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Lądek-Zdrój (5,3km), Międzylesie (22,1km) , Paczków (20,9km) , Złoty Stok (16,6km), Bystrzyca Kłodzka (16,5km), Bardo (25,2km) , Kłodzko (21,6km).

Niezależnie od pory roku Stronie Śląskie i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Stronie Śląskie posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Stronie Śląskie i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Stronie Śląskie stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.