Rezonans Szlichtyngowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Szlichtyngowa

Rezonans Szlichtyngowa

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Szlichtyngowa? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Szlichtyngowa? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Szlichtyngowa wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Szlichtyngowa jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Szlichtyngowa robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Szlichtyngowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Szlichtyngowa

Miasto Szlichtyngowa to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-407. Miasto należy do powiatu wschowskiego. Obszar zajmuje 1,6 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Szlichtyngowa wynosi ok. 1 289. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Szlichtyngowa gęstość zaludnienia wynosi 831,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 65, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FWS.

Miasteczko Szlichtyngowa leży w pobliżu takich miejscowości jak: Wschowa (11,7km), Leszno (28,2km) , Sława (21,7km) , Góra (20,9km), Głogów (12,1km), Bytom Odrzański (29,0km) , Polkowice (26,4km).

Niezależnie od pory roku Szlichtyngowa i okolica przyciąga turystów oferując sporo rozrywek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Szlichtyngowa posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Szlichtyngowa i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Szlichtyngowa daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.