Rezonans Torzym

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Torzym

Rezonans Torzym

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Torzym? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Torzym? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Torzym wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Torzym jest nieinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w miejscowości Torzym robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Torzym

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Torzym

Miasto Torzym to miasto, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-235. Miejscowość należy do powiatu sulęcińskiego. Obszar zajmuje 9,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1375. Liczba mieszkańców miejscowości Torzym osiąga ok. 2 529. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Torzym gęstość zaludnienia wynosi 277,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSU.

Miasteczko Torzym leży blisko takich miejscowości jak: Sulęcin (14,8km), Krosno Odrzańskie (28,6km) , Cybinka (23,5km) , Ośno Lubuskie (21,0km), Rzepin (17,4km), Świebodzin (31,5km) , Lubniewice (25,3km).

W każdej porze roku Torzym i okolica urzeka odwiedzających gwarantując wiele niespodzianek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Torzym posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Torzym i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Torzym oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.