Rezonans Tuchów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Tuchów

Rezonans Tuchów

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Tuchów? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Tuchów? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Tuchów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Tuchów jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Tuchów robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Tuchów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Tuchów

Miasteczko Tuchów to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-170. Miasto należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 18,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1340. Liczba mieszkańców miasteczka Tuchów sięga ok. 6 693. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Tuchów gęstość zaludnienia wynosi 369,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Tuchów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Ryglice (6,2km), Pilzno (19,7km) , Wojnicz (17,0km) , Tarnów (13,9km), Ciężkowice (13,5km), Bobowa (21,8km) , Zakliczyn (18,1km).

W każdej porze roku Tuchów i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając dużo niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Tuchów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Tuchów i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Tuchów daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.