Rezonans Ujazd

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Ujazd

Rezonans Ujazd

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Ujazd? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Ujazd? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Ujazd stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Ujazd jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Ujazd wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Ujazd

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ujazd

Miejscowość Ujazd to miasto, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 47-143. Miejscowość należy do powiatu strzeleckiego. Powierzchnia zajmuje 14,8 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Ujazd wynosi ok. 1 770. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Ujazd gęstość zaludnienia wynosi 119,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OST.

Miejscowość Ujazd leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Kędzierzyn-Koźle (9,6km), Sośnicowice (18,3km) , Toszek (14,4km) , Strzelce Opolskie (14,0km), Leśnica (12,3km), Pyskowice (20,4km) , Zdzieszowice (16,3km).

W każdej porze roku Ujazd i okolica przyciąga turystów oferując dużo niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Ujazd posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Ujazd i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Ujazd stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.