Rezonans Walim

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Walim

Rezonans Walim

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Walim? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Walim? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w mieście Walim stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Walim jest bezinwazyjne oraz bezbolesne.

Badanie MR w mieście Walim robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Walim

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Walim

Miasto Walim to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-320. Miasteczko należy do powiatu wałbrzyskiego. Obszar zajmuje 79,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Walim sięga ok. 5 573. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Walim gęstość zaludnienia wynosi 71 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBA.

Miejscowość Walim leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Głuszyca (5,1 km), Dzierżoniów (18,9 km) , Nowa Ruda (11,7 km) , Świdnica (10,3 km), Pieszyce (10,0 km), Radków (21,7 km) , Mieroszów (18,2 km).

Niezależnie od pory roku Walim i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Walim posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Walim i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Walim zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.