Rezonans Wołów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Wołów

Rezonans Wołów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Wołów? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Wołów? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Wołów stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Wołów jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Wołów wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Wołów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Wołów

Miejscowość Wołów to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 56-100. Miasteczko należy do powiatu wołowskiego. Obszar zajmuje 18,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1285. Liczba mieszkańców miejscowości Wołów wynosi ok. 12 439. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Wołów gęstość zaludnienia wynosi 670,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWL.

Miasto Wołów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Brzeg Dolny (8,4km), Prusice (22,3km) , Środa Śląska (19,5km) , Oborniki Śląskie (19,2km), Ścinawa (17,4km), Żmigród (23,2km) , Prochowice (20,6km).

W każdej porze roku Wołów i okolica urzeka turystów gwarantując ogrom rozrywek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Wołów posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Wołów i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Wołów oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.