Rezonans Żabno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Żabno

Rezonans Żabno

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Żabno? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w miejscowości Żabno? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Żabno wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w mieście Żabno jest nieinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Żabno robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

MR Żabno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żabno

Miasteczko Żabno to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-240. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 11,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1385. Liczba mieszkańców miejscowości Żabno sięga ok. 4 248. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Żabno gęstość zaludnienia wynosi 381,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miejscowość Żabno leży w pobliżu takich miejscowości jak: Radłów (6,1km), Brzesko (27,5km) , Wojnicz (19,8km) , Tarnów (15,2km), Dąbrowa Tarnowska (8,5km), Radomyśl Wielki (28,7km) , Szczucin (23,7km).

W każdej porze roku Żabno i okolica zachwyca odwiedzających oferując sporo niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Żabno posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Żabno i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Żabno tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.