Rezonans Zdzieszowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie rezonansu magnetycznego w mieście Zdzieszowice

Rezonans Zdzieszowice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Zdzieszowice? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe rezonansu magnetycznego w mieście Zdzieszowice? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe MR wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu pole elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny w miejscowości Zdzieszowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanek miękkich oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych. Badanie obrazowe rezonansem magnetycznym w miejscowości Zdzieszowice jest bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie MR w mieście Zdzieszowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

MR Zdzieszowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Zdzieszowice

Miejscowość Zdzieszowice to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 47-330. Miasteczko należy do powiatu krapkowickiego. Powierzchnia zajmuje 12,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasteczka Zdzieszowice sięga ok. 11 633. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Zdzieszowice gęstość zaludnienia wynosi 941,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OKR.

Miejscowość Zdzieszowice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Leśnica (4,5km), Ujazd (16,3km) , Krapkowice (12,6km) , Kędzierzyn-Koźle (11,0km), Gogolin (10,6km), Głogówek (20,1km) , Strzelce Opolskie (15,7km).

Niezależnie od pory roku Zdzieszowice i okolica zachwyca turystów oferując moc rozrywek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Zdzieszowice posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Zdzieszowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Zdzieszowice daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.