Tomograf Aleksandrów Kujawski

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Aleksandrów Kujawski

Tomograf Aleksandrów Kujawski

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Aleksandrów Kujawski? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Aleksandrów Kujawski? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Aleksandrów Kujawski stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Aleksandrów Kujawski jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Aleksandrów Kujawski robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Aleksandrów Kujawski

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Aleksandrów Kujawski

Miasteczko Aleksandrów Kujawski to miasto, które położone jest w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 87-700. Miejscowość należy do powiatu aleksandrowskiego. Obszar zajmuje 7,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1879. Liczba mieszkańców miejscowości Aleksandrów Kujawski osiąga ok. 12 270. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Aleksandrów Kujawski gęstość zaludnienia wynosi 1 697,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 54, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CAL.

Miejscowość Aleksandrów Kujawski leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Ciechocinek (6,8km), Gniewkowo (19,3km) , Nieszawa (14,3km) , Inowrocław (30,6km), Toruń (16,5km), Radziejów (30,0km) , Lipno (32,8km).

W każdej porze roku Aleksandrów Kujawski i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Aleksandrów Kujawski posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Aleksandrów Kujawski i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Aleksandrów Kujawski daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.