Tomograf Andrespol

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Andrespol

Tomograf Andrespol

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Andrespol? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Andrespol? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Andrespol stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Andrespol jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Andrespol wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Andrespol

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Andrespol

Miasto Andrespol to miasteczko, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 95-020. Miejscowość należy do powiatu łódzki wschodniego. Obszar zajmuje 23,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Andrespol wynosi ok. 13 718. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Andrespol gęstość zaludnienia wynosi 580 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 42, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELW.

Miasto Andrespol leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Brójce (4,2 km), Rzgów (12,1 km) , Nowosolna (10,5 km) , Koluszki (14,6 km), Brzeziny (11,9 km), Rokiciny (12,9 km) , Czarnocin (14,7 km).

Niezależnie od pory roku Andrespol i okolica urzeka turystów zapewniając sporo rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Andrespol posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Andrespol i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Andrespol oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.