Tomograf Andrychów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Andrychów

Tomograf Andrychów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Andrychów? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Andrychów? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Andrychów stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Andrychów jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Andrychów robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Andrychów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Andrychów

Miasteczko Andrychów to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 07-305. Miasto należy do powiatu wadowickiego. Powierzchnia zajmuje 10,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1767. Liczba mieszkańców miasteczka Andrychów sięga ok. 20 567. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Andrychów gęstość zaludnienia wynosi 1 991,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasteczko Andrychów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Kęty (9,0km), Zator (17,2km) , Wadowice (11,4km) , Bielsko-Biała (20,6km), Wilamowice (15,2km), Brzeszcze (19,5km) , Żywiec (21,5km).

W każdej porze roku Andrychów i okolica zachwyca odwiedzających oferując moc niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Andrychów posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Andrychów i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Andrychów oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.