Tomograf Baborów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Baborów

Tomograf Baborów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Baborów? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Baborów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Baborów wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Baborów jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Baborów wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Baborów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Baborów

Miasteczko Baborów to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-120. Miejscowość należy do powiatu głubczyckiego. Powierzchnia zajmuje 11,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Baborów osiąga ok. 2 933. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Baborów gęstość zaludnienia wynosi 247,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OGL.

Miasteczko Baborów leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Kietrz (8,7km), Racibórz (18,3km) , Głubczyce (12,1km) , Kuźnia Raciborska (23,7km), Krzanowice (18,2km), Głogówek (23,4km) , Kędzierzyn-Koźle (27,4km).

Niezależnie od pory roku Baborów i okolica urzeka turystów oferując wiele rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Baborów posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Baborów i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Baborów oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.