Tomograf Banie Mazurskie

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Banie Mazurskie

Tomograf Banie Mazurskie

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Banie Mazurskie? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Banie Mazurskie? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Banie Mazurskie wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Banie Mazurskie jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Banie Mazurskie robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Banie Mazurskie

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Banie Mazurskie

Miejscowość Banie Mazurskie to miasto, które leży w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 19-520. Miasto należy do powiatu gołdapskiego. Powierzchnia zajmuje 205,0 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Banie Mazurskie wynosi ok. 3 756. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Banie Mazurskie gęstość zaludnienia wynosi 19 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NGO.

Miasto Banie Mazurskie leży blisko takich miast i miasteczek jak: Budry (10,9 km), Węgorzewo (20,9 km) , Gołdap (17,2 km) , Kruklanki (22,9 km), Pozezdrze (19,5 km), Kowale Oleckie (22,8 km) , Giżycko (32,5 km).

W każdej porze roku Banie Mazurskie i okolica urzeka odwiedzających gwarantując dużo rozrywek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Banie Mazurskie posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Banie Mazurskie i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Banie Mazurskie oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.