Tomograf Bielice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Bielice

Tomograf Bielice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Bielice? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Bielice? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Bielice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Bielice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Bielice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Bielice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Bielice

Miejscowość Bielice to miasto, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-202. Miasto należy do powiatu pyrzyckiego. Powierzchnia zajmuje 84,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Bielice wynosi ok. 3 121. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Bielice gęstość zaludnienia wynosi 37 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZPY.

Miasto Bielice leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Banie (11,8 km), Kozielice (13,3 km) , Pyrzyce (12,4 km) , Warnice (17,6 km), Stare Czarnowo (12,8 km), Gryfino (17,0 km) , Kobylanka (18,8 km).

Bez względu na porę roku Bielice i okolica urzeka odwiedzających gwarantując sporo rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Bielice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Bielice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Bielice daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.