Tomograf Błażowa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Błażowa

Tomograf Błażowa

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Błażowa? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Błażowa? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Błażowa wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Błażowa jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Błażowa robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Błażowa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Błażowa

Miejscowość Błażowa to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-030. Miasteczko należy do powiatu rzeszowskiego. Powierzchnia zajmuje 4,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1770. Liczba mieszkańców miejscowości Błażowa sięga ok. 2 148. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Błażowa gęstość zaludnienia wynosi 507,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RZE.

Miasto Błażowa leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Tyczyn (10,0km), Rzeszów (18,8km) , Dynów (12,2km) , Strzyżów (22,2km), Boguchwała (15,8km), Brzozów (22,1km) , Łańcut (22,2km).

Niezależnie od pory roku Błażowa i okolica przyciąga turystów oferując moc atrakcji. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Błażowa posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Błażowa i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Błażowa stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.