Tomograf Bobolice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Bobolice

Tomograf Bobolice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Bobolice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Bobolice? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Bobolice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Bobolice jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Bobolice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Bobolice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Bobolice

Miasto Bobolice to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 76-020. Miasto należy do powiatu koszalińskiego. Powierzchnia zajmuje 4,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1340. Liczba mieszkańców miasteczka Bobolice wynosi ok. 4 061. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Bobolice gęstość zaludnienia wynosi 851,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZKO.

Miasto Bobolice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Biały Bór (17,5km), Miastko (26,4km) , Polanów (19,4km) , Szczecinek (28,2km), Tychowo (21,8km), Barwice (28,0km) , Sianów (35,8km).

W każdej porze roku Bobolice i okolica urzeka turystów gwarantując sporo rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Bobolice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Bobolice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Bobolice tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.