Tomograf Bobrowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Bobrowice

Tomograf Bobrowice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Bobrowice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Bobrowice? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Bobrowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Bobrowice jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Bobrowice robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Bobrowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Bobrowice

Miasto Bobrowice to miasteczko, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-627. Miejscowość należy do powiatu krośnieńskiego. Powierzchnia zajmuje 184,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Bobrowice sięga ok. 3 210. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Bobrowice gęstość zaludnienia wynosi 17 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FKR.

Miasto Bobrowice leży blisko takich miejscowości jak: Dąbie (10,1 km), Nowogród Bobrzański (19,4 km) , Krosno Odrzańskie (12,2 km) , Lubsko (20,0 km), Maszewo (18,4 km), Czerwieńsk (19,9 km) , Świdnica (21,6 km).

Bez względu na porę roku Bobrowice i okolica urzeka turystów oferując wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Bobrowice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Bobrowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Bobrowice stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.