Tomograf Bochnia

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Bochnia

Tomograf Bochnia

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Bochnia? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Bochnia? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Bochnia wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Bochnia jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Bochnia robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Bochnia

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Bochnia

Miejscowość Bochnia to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-700. Miasteczko należy do powiatu bocheńskiego. Powierzchnia zajmuje 29,9 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miejscowości Bochnia wynosi ok. 29 972. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Bochnia gęstość zaludnienia wynosi 1 003,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasteczko Bochnia leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Nowy Wiśnicz (6,3km), Nowe Brzesko (18,6km) , Brzesko (12,4km) , Koszyce (24,4km), Niepołomice (16,9km), Czchów (23,1km) , Wieliczka (26,2km).

Niezależnie od pory roku Bochnia i okolica urzeka odwiedzających oferując moc atrakcji. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Bochnia posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Bochnia i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Bochnia daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.